RCH654NP-7R2M Sumida
  • Part Number: RCH654NP-7R2M
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 7.2UH 1.35A 78 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH654NP-7R2M Sumida
    RCH654NP-7R2M Sumida
    RCH654NP-7R2M is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH654NP-7R2M is described as FIXED IND 7.2UH 1.35A 78 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)