RCH654NP-6R2M Sumida
  • Part Number: RCH654NP-6R2M
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 6.2UH 1.44A 72 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH654NP-6R2M Sumida
    RCH654NP-6R2M Sumida
    RCH654NP-6R2M is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH654NP-6R2M is described as FIXED IND 6.2UH 1.44A 72 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE