RCH654NP-681K Sumida
  • Part Number: RCH654NP-681K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 680UH 160MA 4.57 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH654NP-681K Sumida
    RCH654NP-681K Sumida
    RCH654NP-681K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH654NP-681K is described as FIXED IND 680UH 160MA 4.57 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F