RCH654NP-680K Sumida
  • Part Number: RCH654NP-680K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 68UH 510MA 480 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH654NP-680K Sumida
    RCH654NP-680K Sumida
    RCH654NP-680K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH654NP-680K is described as FIXED IND 68UH 510MA 480 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.