RCH654NP-560K Sumida
  • Part Number: RCH654NP-560K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 56UH 570MA 420 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH654NP-560K Sumida
    RCH654NP-560K Sumida
    RCH654NP-560K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH654NP-560K is described as FIXED IND 56UH 570MA 420 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH