RCH654NP-4R7M Sumida
  • Part Number: RCH654NP-4R7M
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.74A 60 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH654NP-4R7M Sumida
    RCH654NP-4R7M Sumida
    RCH654NP-4R7M is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH654NP-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 1.74A 60 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.