RCH654NP-471K Sumida
  • Part Number: RCH654NP-471K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 470UH 200MA 2.92 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,512
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RCH654NP-471K Sumida
    RCH654NP-471K Sumida
    RCH654NP-471K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH654NP-471K is described as FIXED IND 470UH 200MA 2.92 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)