RCH654NP-3R3M Sumida
  • Part Number: RCH654NP-3R3M
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.98A 48 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH654NP-3R3M Sumida
    RCH654NP-3R3M Sumida
    RCH654NP-3R3M is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH654NP-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 1.98A 48 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP