RCH654NP-331K Sumida
  • Part Number: RCH654NP-331K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 330UH 230MA 2.18 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH654NP-331K Sumida
    RCH654NP-331K Sumida
    RCH654NP-331K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH654NP-331K is described as FIXED IND 330UH 230MA 2.18 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.