RCH110NP-100M Sumida
  • Part Number: RCH110NP-100M
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 5.3A 22 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,602
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RCH110NP-100M Sumida
    RCH110NP-100M Sumida
    RCH110NP-100M is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH110NP-100M is described as FIXED IND 10UH 5.3A 22 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.