RCH110BNP-820K Sumida
  • Part Number: RCH110BNP-820K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 82UH 2.1A 120 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH110BNP-820K Sumida
    RCH110BNP-820K Sumida
    RCH110BNP-820K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH110BNP-820K is described as FIXED IND 82UH 2.1A 120 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.