RCH110BNP-561K Sumida
  • Part Number: RCH110BNP-561K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 560UH 750MA 890 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH110BNP-561K Sumida
    RCH110BNP-561K Sumida
    RCH110BNP-561K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH110BNP-561K is described as FIXED IND 560UH 750MA 890 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.