RCH110BNP-471K Sumida
  • Part Number: RCH110BNP-471K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 470UH 890MA 650 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH110BNP-471K Sumida
    RCH110BNP-471K Sumida
    RCH110BNP-471K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH110BNP-471K is described as FIXED IND 470UH 890MA 650 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM