RCH110BNP-390K Sumida
  • Part Number: RCH110BNP-390K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 39UH 3.1A 63 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH110BNP-390K Sumida
    RCH110BNP-390K Sumida
    RCH110BNP-390K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH110BNP-390K is described as FIXED IND 39UH 3.1A 63 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.