RCH110BNP-331K Sumida
  • Part Number: RCH110BNP-331K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 330UH 1A 460 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH110BNP-331K Sumida
    RCH110BNP-331K Sumida
    RCH110BNP-331K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH110BNP-331K is described as FIXED IND 330UH 1A 460 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA