RCH110BNP-330K Sumida
  • Part Number: RCH110BNP-330K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 33UH 3.2A 58 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH110BNP-330K Sumida
    RCH110BNP-330K Sumida
    RCH110BNP-330K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH110BNP-330K is described as FIXED IND 33UH 3.2A 58 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X