RCH110BNP-271K Sumida
  • Part Number: RCH110BNP-271K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 270UH 1.2A 360 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH110BNP-271K Sumida
    RCH110BNP-271K Sumida
    RCH110BNP-271K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH110BNP-271K is described as FIXED IND 270UH 1.2A 360 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V