RCH110BNP-181K Sumida
  • Part Number: RCH110BNP-181K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 180UH 1.4A 280 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH110BNP-181K Sumida
    RCH110BNP-181K Sumida
    RCH110BNP-181K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH110BNP-181K is described as FIXED IND 180UH 1.4A 280 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V