RCH110BNP-180M Sumida
  • Part Number: RCH110BNP-180M
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 18UH 3.6A 38 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH110BNP-180M Sumida
    RCH110BNP-180M Sumida
    RCH110BNP-180M is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH110BNP-180M is described as FIXED IND 18UH 3.6A 38 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE