RCH110BNP-150M Sumida
  • Part Number: RCH110BNP-150M
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 15UH 3.7A 36 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH110BNP-150M Sumida
    RCH110BNP-150M Sumida
    RCH110BNP-150M is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH110BNP-150M is described as FIXED IND 15UH 3.7A 36 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.