RCH110BNP-121K Sumida
  • Part Number: RCH110BNP-121K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 120UH 1.7A 180 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH110BNP-121K Sumida
    RCH110BNP-121K Sumida
    RCH110BNP-121K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH110BNP-121K is described as FIXED IND 120UH 1.7A 180 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM