RCH106NP-470K Sumida
  • Part Number: RCH106NP-470K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 47UH 1.7A 160 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,800
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RCH106NP-470K Sumida
    RCH106NP-470K Sumida
    RCH106NP-470K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH106NP-470K is described as FIXED IND 47UH 1.7A 160 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.