PFC2225BNP-702B Sumida
  • Part Number: PFC2225BNP-702B
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: COMMON MODE CHOKE 7MH 3A 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about PFC2225BNP-702B Sumida
    PFC2225BNP-702B Sumida
    PFC2225BNP-702B is manufactured by Sumida and is categorized in the Common Mode Chokes category. PFC2225BNP-702B is described as COMMON MODE CHOKE 7MH 3A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK