LF2823NP-683 Sumida
  • More about LF2823NP-683 Sumida
    LF2823NP-683 Sumida
    LF2823NP-683 is manufactured by Sumida and is categorized in the Common Mode Chokes category. LF2823NP-683 is described as CMC 68MH 600MA 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP