LF2823NP-223 Sumida
  • Part Number: LF2823NP-223
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: COMMON MODE CHOKE 22MH 1A 2LN TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about LF2823NP-223 Sumida
    LF2823NP-223 Sumida
    LF2823NP-223 is manufactured by Sumida and is categorized in the Common Mode Chokes category. LF2823NP-223 is described as COMMON MODE CHOKE 22MH 1A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X