LF1290NP-102 Sumida
  • More about LF1290NP-102 Sumida
    LF1290NP-102 Sumida
    LF1290NP-102 is manufactured by Sumida and is categorized in the Common Mode Chokes category. LF1290NP-102 is described as CMC 1MH 650MA 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    View
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A