CR75NP-8R2MC Sumida
  • Part Number: CR75NP-8R2MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 8.2UH 2.5A 41.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CR75NP-8R2MC Sumida
    CR75NP-8R2MC Sumida
    CR75NP-8R2MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CR75NP-8R2MC is described as FIXED IND 8.2UH 2.5A 41.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE