CR75NP-820KC Sumida
  • Part Number: CR75NP-820KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 82UH 780MA 370 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CR75NP-820KC Sumida
    CR75NP-820KC Sumida
    CR75NP-820KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CR75NP-820KC is described as FIXED IND 82UH 780MA 370 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.