CR75NP-6R8MC Sumida
  • Part Number: CR75NP-6R8MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 6.8UH 2.7A 36.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CR75NP-6R8MC Sumida
    CR75NP-6R8MC Sumida
    CR75NP-6R8MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CR75NP-6R8MC is described as FIXED IND 6.8UH 2.7A 36.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH