CR75NP-5R6MC Sumida
  • Part Number: CR75NP-5R6MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 5.6UH 2.8A 32.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CR75NP-5R6MC Sumida
    CR75NP-5R6MC Sumida
    CR75NP-5R6MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CR75NP-5R6MC is described as FIXED IND 5.6UH 2.8A 32.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM