CDRH6D38NP-270NC Sumida
  • Part Number: CDRH6D38NP-270NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 27UH 1.2A 109 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH6D38NP-270NC Sumida
    CDRH6D38NP-270NC Sumida
    CDRH6D38NP-270NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH6D38NP-270NC is described as FIXED IND 27UH 1.2A 109 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.