CDRH62BNP-4R0NC-B Sumida
  • Part Number: CDRH62BNP-4R0NC-B
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4UH 1.63A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH62BNP-4R0NC-B Sumida
    CDRH62BNP-4R0NC-B Sumida
    CDRH62BNP-4R0NC-B is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH62BNP-4R0NC-B is described as FIXED IND 4UH 1.63A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE