CDRH62BNP-330MC-B Sumida
  • Part Number: CDRH62BNP-330MC-B
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 33UH 590MA 450 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH62BNP-330MC-B Sumida
    CDRH62BNP-330MC-B Sumida
    CDRH62BNP-330MC-B is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH62BNP-330MC-B is described as FIXED IND 33UH 590MA 450 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.