CDRH62BNP-271MC-B Sumida
  • Part Number: CDRH62BNP-271MC-B
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 270UH 220MA 4.38 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH62BNP-271MC-B Sumida
    CDRH62BNP-271MC-B Sumida
    CDRH62BNP-271MC-B is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH62BNP-271MC-B is described as FIXED IND 270UH 220MA 4.38 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"