CDRH62BNP-180MC-B Sumida
  • Part Number: CDRH62BNP-180MC-B
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 18UH 800MA 270 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH62BNP-180MC-B Sumida
    CDRH62BNP-180MC-B Sumida
    CDRH62BNP-180MC-B is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH62BNP-180MC-B is described as FIXED IND 18UH 800MA 270 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.