CDRH62BNP-151MC-B Sumida
  • Part Number: CDRH62BNP-151MC-B
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 150UH 280MA 2.18 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH62BNP-151MC-B Sumida
    CDRH62BNP-151MC-B Sumida
    CDRH62BNP-151MC-B is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH62BNP-151MC-B is described as FIXED IND 150UH 280MA 2.18 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM