CDRH5D28RNP-6R0NC Sumida
  • Part Number: CDRH5D28RNP-6R0NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 6UH 1.7A 41.9 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D28RNP-6R0NC Sumida
    CDRH5D28RNP-6R0NC Sumida
    CDRH5D28RNP-6R0NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D28RNP-6R0NC is described as FIXED IND 6UH 1.7A 41.9 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.