CDRH5D28RNP-680NC Sumida
  • Part Number: CDRH5D28RNP-680NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 68UH 480MA 351 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D28RNP-680NC Sumida
    CDRH5D28RNP-680NC Sumida
    CDRH5D28RNP-680NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D28RNP-680NC is described as FIXED IND 68UH 480MA 351 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR