CDRH5D28RNP-4R0NC Sumida
  • Part Number: CDRH5D28RNP-4R0NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4UH 2.1A 27 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D28RNP-4R0NC Sumida
    CDRH5D28RNP-4R0NC Sumida
    CDRH5D28RNP-4R0NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D28RNP-4R0NC is described as FIXED IND 4UH 2.1A 27 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM