CDRH5D28RNP-390NC Sumida
  • Part Number: CDRH5D28RNP-390NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 39UH 680MA 209.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D28RNP-390NC Sumida
    CDRH5D28RNP-390NC Sumida
    CDRH5D28RNP-390NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D28RNP-390NC is described as FIXED IND 39UH 680MA 209.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM