CDRH5D28RNP-330NC Sumida
  • Part Number: CDRH5D28RNP-330NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 33UH 760MA 182.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D28RNP-330NC Sumida
    CDRH5D28RNP-330NC Sumida
    CDRH5D28RNP-330NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D28RNP-330NC is described as FIXED IND 33UH 760MA 182.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    VENT AIR AND MOISTURE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    DIN RAIL MOUNTING CLIP
    View
    Phoenix Contact
    FOOT ELEMENT
    Vector
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V