CDRH5D28RNP-2R5NC Sumida
  • Part Number: CDRH5D28RNP-2R5NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.5UH 2.6A 17.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D28RNP-2R5NC Sumida
    CDRH5D28RNP-2R5NC Sumida
    CDRH5D28RNP-2R5NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D28RNP-2R5NC is described as FIXED IND 2.5UH 2.6A 17.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W