CDRH5D28RNP-220NC Sumida
  • Part Number: CDRH5D28RNP-220NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 22UH 950MA 119 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D28RNP-220NC Sumida
    CDRH5D28RNP-220NC Sumida
    CDRH5D28RNP-220NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D28RNP-220NC is described as FIXED IND 22UH 950MA 119 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V