CDRH5D28RNP-180NC Sumida
  • Part Number: CDRH5D28RNP-180NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 18UH 1.05A 101.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D28RNP-180NC Sumida
    CDRH5D28RNP-180NC Sumida
    CDRH5D28RNP-180NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D28RNP-180NC is described as FIXED IND 18UH 1.05A 101.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE