CDRH5D28RNP-150NC Sumida
  • Part Number: CDRH5D28RNP-150NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 15UH 1.1A 82.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D28RNP-150NC Sumida
    CDRH5D28RNP-150NC Sumida
    CDRH5D28RNP-150NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D28RNP-150NC is described as FIXED IND 15UH 1.1A 82.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.