CDRH5D28RNP-101NC Sumida
  • Part Number: CDRH5D28RNP-101NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 100UH 400MA 520 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D28RNP-101NC Sumida
    CDRH5D28RNP-101NC Sumida
    CDRH5D28RNP-101NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D28RNP-101NC is described as FIXED IND 100UH 400MA 520 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK