CDRH5D28NP-820NC Sumida
  • Part Number: CDRH5D28NP-820NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 82UH 460MA 463 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D28NP-820NC Sumida
    CDRH5D28NP-820NC Sumida
    CDRH5D28NP-820NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D28NP-820NC is described as FIXED IND 82UH 460MA 463 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK