CDRH5D28NP-560NC Sumida
  • Part Number: CDRH5D28NP-560NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 56UH 580MA 305 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D28NP-560NC Sumida
    CDRH5D28NP-560NC Sumida
    CDRH5D28NP-560NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D28NP-560NC is described as FIXED IND 56UH 580MA 305 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.