CDRH5D28NP-270NC Sumida
  • Part Number: CDRH5D28NP-270NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 27UH 850MA 175 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D28NP-270NC Sumida
    CDRH5D28NP-270NC Sumida
    CDRH5D28NP-270NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D28NP-270NC is described as FIXED IND 27UH 850MA 175 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE