CDRH5D28NP-180NC Sumida
  • Part Number: CDRH5D28NP-180NC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 18UH 1A 110 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDRH5D28NP-180NC Sumida
    CDRH5D28NP-180NC Sumida
    CDRH5D28NP-180NC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDRH5D28NP-180NC is described as FIXED IND 18UH 1A 110 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"